Xiaomi Mi VR

Zorné pole
103 °

• , zakoupeno v Beryko.cz

• kompatibilita jen s 5ti telefony xiaomi
    • pro evropský trh zatím nemá využití (VR program jen v činštině)

Určení
mobilní
Zorné pole
103 °

Xiaomi se opět vrhá do světa virtuální reality, tentokrát s brýlemi Xiaomi Mi VR (Virtual Reality). Oproti předchozí verzi Xiaomi Mi VR Play se můžeme těšit na mnoho vylepšení jako na rychlejší odezvu zařízení, přesnější snímání Vašich pohybů a ovladač se senzory díky kterému lze aplikace ovládat jediným pohybem.

Xiaomi headset pro virtuální realitu nabízí zážitek z filmů ve 360° v pohodlí Vašeho obývacího pokoje. Prohlídnout celý svět nebo se přímo ocitnout v herním světě, živoucí ponoření do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR brýle uspokojí Vaši zvědavost o světě a dopřejí Vám jiný způsob vnímání rozsáhlých zkušeností. S možností využití telefonu se jedná o levný a velmi chytlavý způsob zábavy.

Jediné co je potřeba udělat, je připnout mobilní telefon do pouzdra s brýlemi, popadnout ovladač, pohodlně se usadit či udělat kolem sebe prostor a užít si atmosféru jako z kina, divadla či sportoviště. Ať už panoramatické video, 2D nebo 3D film či herní aplikace. Brýle pro virtuální realitu jsou opatřeny páskem, který se připne kolem hlavy.

Velkou novinkou u brýlí pro virtuální realitu je zejména speciální ovladač nabitý senzory jako jsou devítiosý pohybový senzor, akcelerometr, gyroskop a magnetometr. Na ovladači je umístěná dvojice ovládacích tlačítek s touchpadem, díky kterým lze obsluhovat aplikace či hry přímo pohybem ruky. S ovladačem je možné si virtuální realitu snáze podrobit a naplno se do ní vžít. Ovladač s brýlemi komunikuje skrze Bluetooth 4.0 a na jedno nabití vydrží více než 60 hodin provozu. Baterie ovladače však není integrovaná, ale je na klasické AAA baterie.

Xiaomi Mi VR jsou optimalizovány speciálně pro procesory typu Snapdragon (Xiaolong) 820/821 a grafický čip Adreno 530 - tudíž např. pro modely Xiaomi: Mi5, Mi5S, MI5S Plus, Mi Note 2

Klíčové vlastnosti: pro ovladač:

• Výška: 117 mm
  • Šířka: 40 mm
  • Tloušťka: 15,5 mm
  • Hmotnost: 25 g (bez baterie)
  • Baterie: typu AAA
  • Výdrž: až 60 hodin
  • Somatosenzorické rukojeť
  • Komunikace s brýlemi: Bluetooth 4.0
  • Senzory: devítiosý pohybový, akcelerometr, gyroskop a magnetometr

pro brýle:

• Výška: 295 mm
  • Šířka: 200 mm
  • Tloušťka: 156 mm
  • Hmotnost: 408 g (bez mobilního telefonu)
  • Konektor: USB-C
  • Headset pro virtuální realitu
  • Zorný úhel: až 103°
  • Obnovovací frekvence: 1600 Hz
  • Snímač pohybu: 6-ti osý
  • Pohybovalné kolečko pro nastavení osové vzdálenosti: 600 stupňů krátkozrakosti, 200 stupňů dalekozrakosti
  • Ultra nízká latence (odezva): 16 ms
  • Kompatibilní s Xiaomi: Mi5, Mi5S, MI5S Plus, Mi Note 2 Více na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/xiaomi-mi-vr-levna-ale-kvalitni-konkurence-pro-samsung-gear-vr/sc-4-a-1336244/default.aspx Více na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/xiaomi-mi-vr-levna-ale-kvalitni-konkurence-pro-samsung-gear-vr/sc-4-a-1336244/default.aspx

• , zakoupeno v Beryko.cz

• kompatibilita jen s 5ti telefony xiaomi
    • pro evropský trh zatím nemá využití (VR program jen v činštině)