Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Nejlevnější nabídky Sony PlayStation VR

Sony Center
Autorizovaný prodejce
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

793 recenzí

skladem

5 790 Kč

doprava od 120 Kč
Další nabídky obchodů (104)

Sony PlayStation VR - Specifikace

Výrobce

Sony

opravit

Určení

Určení

Virtuální realita

opravit

Zorné pole

100 °

opravit

Příslušenství ke konzoli Playstation 4 PlayStation VR. Poznejte naprosto nové obzory hraní. PlayStation VR vás přenese do opravdové virtuální reality. Přímo do centra dění. Teprve teď poznáte, jaké je to ponořit se opravdu do hry. UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK V okamžiku, kdy si nasadíte PlayStation VR se vám začne před očima vynořovat impozantní virtuální svět. Při pootočení hlavy se vám v reálném čase přirozeně a intuitivně otočí i obraz virtuálního světa. Při využití zvukové 3D technologie vyvinuté speciálně společností Sony se zároveň v reálném čase změní i zvuky, a to v závislosti na poloze hlavy v 360stupňovém virtuálním prostoru. Kromě toho můžete díky ovladači pohybu PlayStation Move a bezdrátovému ovladači DualShock 4 prozkoumávat zákoutí virtuálního světa a užívat si interakci s...

celá specifikace

Recenze Sony PlayStation VR

Ověřený zákazník CZC.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2018

Zakoupeno v CZC.cz

100%

Doporučuje produkt
  • kvalita
  • žádná

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 28. února 2018

PRODUKT ROKU 2017

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2017, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz

www.gamebro.cz

Přidáno: 21. února 2018

Playstation VR je snadno přístupnou virtuální realitou bez větších chyb - recenze – Gamebro.cz

Zlé jazyky tvrdí, že aktuální haló kolem virtuální reality zase rychle vyprchá. Pokud by na trhu byl pouze HTC Vive a Oculus Rift, měl bych nutkání tomuto tvrzení věřit, protože tato zařízení svou cenou a požadavky předbíhají dobu, což je předurčuje pro použití malou cílovou skupinou. Playstation VR je však velmi dobře provedenou masovkou. A to jak z hlediska snadné instalace a kalibrace, tak z pohledu komfortu používání. Pakliže má někdo zájem o virtuální realitu, je toto jednoznačně nejsnazší a cenově nejvýhodnější cesta, jak do ní proniknout. Nezbývá než PS VR popřát co možná nejvíce zajímavých her, protože právě v tom je zatím největší úskalí virtuální reality. Situace se lepší a na výběr už je z řady zajímavých titulů, na které se podíváme v dalších textech, přesto zatím chybí hry, které by tuto technologii udělaly neodolatelnou. Nicméně třeba takový Skyrim VR dokáže skvěle pohltit, a to nešlo o titul, který by byl primárně vyvíjen pro virtuální realitu.

Celá recenze na www.gamebro.cz
Ověřený zákazník CZC.cz

C Klimatizace s.r.o.

Přidáno: 2. ledna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

100%

Doporučuje produkt
  • top produkt doporučuji

Ověřený zákazník Electro World

Marcelka

Přidáno: 31. prosince 2017

Zakoupeno v Electro World

100%

Doporučuje produkt

Super syn byl štěstím bez sebe,jen me mrzí ze me pri nákupu neupozornily ze baleni neobsahuje kameru,musela jsem ji po svátcích dokoupit.

» Všechny recenze produktu (37)

Vývoj ceny Sony PlayStation VR

Můžete koupit ve 62 slovenských obchodech: Sony PlayStation VR od 219 € (5 550 Kč)