Recenze Samsung Gear VR SM-R323

Ověřený zákazník amio.cz

Jaccob

Přidáno: 20. září 2017

Zakoupeno v amio.cz

nemohl jsem vyzkoušet, chybné balezí bez konektoru usb C

Ověřený zákazník Mobil se zárukou

dony

Přidáno: 19. července 2017

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• Kvalita
  • Delší používání bez problemu
  • Čočky horší než na pano board

Brýle neobsahují montážní přechodu usb-c

Pařanský ráj

odborník

Pařanský ráj

Přidáno: 21. května 2017

VR na mobilu | Samsung Gear VR & Google Cardboard | Seznámení, rozbalení a zapojení - YouTube

Jako plus hodnotím přesnost a rychlost senzorů, díky kterým se na rozdíl od Google Cardboard z toho blbě nedělá. Super je také dotykový touchpad a ovládací tlačítka. Jsem spokojen i s aplikací a obchodem Oculus. Ještě jako velké plus hodnotím cenu, neboť dlouhou dobu se to prodávalo za dvojnásobek a teď to krásně kleslo. No a asi největší plus: lze na tom hrát ve VRku Minecraft a je to opravdu bomba! Jako mínus hodnotím, že bez softwarové úpravy nelze na nich provozovat konkurenční Google Cardboard a když už to zprovozníte, nedá se přitom mobil nabíjet. Nabíjení funguje totiž jen z prostředí aplikace Oculusu. Taky mě mrzí menší zorné pole, ale není to zas až taková tragédie. Celkově jsem nadmíru spokojen. Pokud chcete o tom více informací, podívejte se na můj herní kanál, kde jsem je pro vás rozbalil, otestoval a přinesl i několik cenných návodů ;-)

samsungmania.mobi...

Přidáno: 17. listopadu 2016

Nový Samsung Gear VR: virtuální realita „v černém“ [recenze] – SamsungMania.cz

Nové brýle Gear VR byly původně určené primárně pro smartphone Galaxy Note 7, který byl kvůli problémům z baterií rychle stažen z trhu, ovšem díky konstrukci s výměnným konektorem se brýle dají použít i se staršími vlajkovými modely od Samsungu. A protože jsou brýle dostupné v i běžném prodeji, vyzkoušeli jsme si je a zodpovíme vám zřejmě nejpalčivější otázku: Posouvají nové Gear VR mobilní virtuální realitu zase o něco dále nebo spíše přešlapují na místě?

Celá recenze na samsungmania.mobi...

BeeVR Quantum S

FOREVER VRB-200

FOREVER VRB-200

od 751 Kč (5 e-shopů)

Logo Aligator
Další brýle pro virtuální realitu Samsung