Oculus Go 32GB

90 %

Popis produktu

Parametry produktu

Určení
desktopové

Recenze

  Parametry produktu

  Určení
  desktopové

  Popis produktu

  Oculus Go, samostatný VR headset přímo od Facebooku

  Nejpopulárnější sociální síť Facebook je hnacím motorem pro virtuální realitu. Ostatně právě z toho důvodu došlo v roce 2014 k pohlcení společnosti Oculus VR. Oculus Go je tedy v podstatě takové malé dítě Marka Zuckerberga, jehož cílem je dostat k virtuální realitě velkou část uživatelů. 

  Našlapaný headset s vysokým rozlišením

  VR headset Oculus Go je na tom po technické stránce velmi dobře. LCD displej s celkovým rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů dává tušit, že zážitky z virtuální reality budou naprosto perfektní. Oculus Go také sází na novou technologii fast-switch, která má zamezit problémům s nízkou obnovovací frekvencí. Právě ta stojí ze fyzickými problémy při delším používáním typického VR headsetu. Na obtíž nebude ani hmotnost, protože ta se zastavila na pouhých 485 gramech.

  Vysoká kvalita zobrazení i zvuku

  Displej uvnitř brýlí dosahuje mimořádné kvality. Je schopný běžet na 60 nebo 72 Hz, vždy dle potřeby používané aplikace. To je důležitý parametr pro uživatelský zážitek zejména při sledování 360° videa. Reproduktory s prostorovým zvukem jsou přímo součástí headsetu a nemusíte se tedy nijak zatěžovat nepohodlnými sluchátky.

  Až tříhodinová výdrž

  VR brýle Oculus Go těží z vysokého výkonu čtyřjádrového Snapdragonu 821, který pro grafické orgie využívá GPU Adreno 530. Interní paměť pro aplikace pak bude dle varianty ve velikosti 64 nebo 128 GB. K napájení celého headsetu slouží integrovaná 2 600mAh baterie.

  Intuitivní ovladač do ruky

  Pro plný zážitek z VR je nutný nejen prostorový zvuk, který je zabudovaný přímo do headsetu, ale také pohodlný ruční ovladač. Pochopitelně je bezdrátový, obsahuje dotykovou plochu, čtyři tlačítka i senzory pohybu.

  Oculus Go nabídne tisícovky her i aplikací

  Platforma Oculus Go je plně podporovaná celou řadou výrobců a je kompatibilní s již hotovými aplikacemi například pro Gear VR. Můžete se těšit například na Netflix, Facebook 360, RedBull TV, CNN VR, Hulu, Discovery VR a na více než 1 000 zábavných her.

  Co je součástí balení Oculus Go? Headset

  Užijte si s Oculus Go naprostou volnost pohybu bez jakýchkoli kabelů.

  Ovladač

  Pohodlný bezdrátový ovladač na dvě AA baterie.

  Napájení 10W napájecí adaptér s konektorem micro USB.

  Vložka

  Vymezovací vložka pro brýle vám pomůže ideálně přizpůsobit headset pro pohodlné používání.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  2zákazníci doporučují produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  90 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  1 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×

   Registrovaný uživatel

   Doporučuje produkt

   100 %
   • - Ergonomie
   • - Obraz
   • - Zvuk
   • - Ovládač je přesný
   • - Zdarma obsahu je hodne
   • - při hraní her ztratíte pojem o čase
   • - cena

   Až na tú cenu všechno v ok.

   Registrovaný uživatel

   Doporučuje produkt

   80 %
   • Bezdrátové
   • Překvapivě dobrý zvuk
   • Lehké
   • Snadné použití
   • Výdrž baterie asi 2 hodiny
   • Dlouhé nabíjení

   Musím přiznat, že mne překvapilo jak dobře to vypadá. Už jen pozadí úvodní obrazovky je krásné. Let na měsíc s Apollem 11 mne uchvátil. Jen nevím jak dlouho bude trvat než se člověk nabaží, protože aplikací a her není tolik. Já rozhodně koupě nelituji, ale měl jsem ho nový za poloviční cenu.