Esperanza EMV300

TOP 29 v kategorii Brýle pro virtuální realitu

Esperanza EMV300

Kvalitní 3D VR brýle pro chytré telefony 3,5-6 palců Esperanza EMV300 za 203 Kč...
Garantovaný nákup z Elektromarket CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 3 535 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč96 % • 13 013 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 426 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 527 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 454 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 10 526 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 091 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta100 Kč90 % • 1 179 recenzíDalší informace

• pohodlné nošení
    • Problematické uchycení mobilu

Určení
mobilní

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Gospoš

• Jsou super netlačí

• spatny uchyt telefonu, macka vypinac

• Levné
    • pohodlné nošení
    • Problematické uchycení mobilu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Brutální ceny

• nelze zaostřit

kupoval jsem tyto VR brýle jen na vyzkoušení, jestli má smysl kupovat dražší. Bohužel mám ten samý problém, co spousta lidí, že po cca 20 min. používání je mi na zvracení (Kinetóza). Každopádně za tuhle cenu jsem spokojený.

• Vzhled
    • Nejde zaostrit
    • Vaha

Pro zacatecniky s VR doporucuji.
    Da se propojit i s PC prez program TrinusVR

• Držák na telefon
    • Měkké polstrování
    • Dobře drží na hlavě
    • Je možné zasunout i kabel z boku - a tak i nabíjet při koukání na 3D film či hraní
    • Polohovatelné čočky jak dopředu, tak do boku
    • Pěkný design
    • Je trochu těžší
    • Čočky musím mít úplně u očí, což je někdy nepříjemné, ale jen tak zaostřím na obraz
    • Musel jsem si upravit zasouvací držák pro můj nestandardní mobil Kodak Ektra

Rozhodně jinak za tu cenu doporučuji - jen pro ploché a tenké mobily - ideálně pokud nemají na sobě nic vystouplého.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

super,velice rychle dodani,,zbozi v poradku prislo. urcite doporucuji ostatnim.

• Váha
    • Nemožnost rozostřit
    • Mačká boční tlačítka telefonu

Pokud začínáte s VR, a nechcete do toho moc vrazet, kupujte. Za tu cenu ale nedělejte zázraky.

Krasne vypadaji funguji spojohenost
    Dobra cena
    Rychle dodani
    Tento produkt bych doporučila
    Na hlave sedi nohou se upravit pásky
    Moderni vzhled

• Regulace vzdálenosti čoček do stran i pro zaostření
    • Polstrování
    • Dobře drží telefon (možná až trochu moc silně)
    • Dobře drží i na hlavě
    • Chromatická vada čoček (okraje zobrazovaných objektů mají barevný nádech)
    • Ačkoli jsou nastavitelné, rozsah nastavení mi bohužel nestačí a čočky tlačí skoro až na oči, což ale může být kombinací mého telefonu a mých očí :-)
    • Telefon musím mít otočený o 180° než bych potřeboval, protože jinak mi držák mačká tlačítko zapínání.
    • Pod polstrováním se člověk trochu potí.
    • Nemá žádný ovládací prvek (tlačítko)

S nákupem nového telefonu jsem chtěl vyzkoušet i VR, a proto jsem koupil pro začátek tyto levné brýle. Za tu cenu jsou asi lepší volbou než papírové. Pro seznámení se s VR, jsou myslím na začátek dobré, ale rozhodně nedosahují parametrů kvalitních brýlí. Bohužel bych potřeboval ještě více prostoru pro ostření a mít telefon o pár milimetrů dál od čoček. Obraz mám stále ještě mírně neostrý, ale běžným nastavení už jsem u konce. Člověk se ale nemusí bát, že by jejich poškozením, úpravou (nebo vyhozením) přišel o nějakou hroznou finanční částku.
    Já se ty svoje pokusím ještě upravit (mám modelaření jako koníček) jestli z nich nedostanu lepší výsledek. Na dočasné pobavení ale stačí.